Warsztaty poetyckie ze Sławomirem Matuszem

27 lutego w naszej bibliotece odbyły się warsztaty poetyckie, które prowadził Sławomir Matusz – poeta, krytyk literacki, odznaczony brązowym medalem Gloria Artis. Gościliśmy uczniów z Zespołu Szkół nr 1 i nr 2 w Działdowie oraz z Zespołu Szkół w Malinowie i Rybnie.

Wnętrze biblioteki, przy stoliku siedzą uczniowie obok Sławomir Matusz prowadzi zajęcia z warsztatów poetyckich.
Wnętrze biblioteki, przy stolikach siedzi młodzież za nimi regały z książkami.
Wnętrze biblioteki, przy sztaludze Sławomir Matusz i dyrektor MBP Justyna Lytvyn.