Wycieczka przedszkolaków z Przedszkola nr 4 w Działdowie

25 września 2014 r. Oddział dla Dzieci odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola nr 4 w Działdowie. Przedszkolaki poznały zasady wyszukiwania i wypożyczania książek dla dzieci. Poznały elementy budowy książki. Oglądały z zachwytem książki wielowymiarowe. Wysłuchały bajki z książki pt. „Baśnie dla dzieci i dla dorosłych” autorstwa Beaty Pawlikowskiej. Na pożegnanie dzieci otrzymały zakładki do książki i słodką niespodziankę.
Magdalena Pawelska

Między regałami z książkami siedzi grupa przedszkolaków biorą udział w  lekcji bibliotecznej.
Bibliotekarka pokazuje dzieciom książkę.