„W przychodni”

Dnia 28.01 po raz kolejny nagrodziliśmy naszych najlepszych czytelników. Skromne upominki od biblioteki otrzymało 3 najlepszych czytelników z każdego działu: Z Oddziału dla dzieci były to Aleksandra Jakubowska, Lena Dembowska, Marianna Stępień. Z Wypożyczalni dla Dorosłych – Halina Bułak, Teresa Rychcik, Barbara Laskowska. Z Mediateki – Monika Nowicka, Bożena Mojsiewicz, Anna Kurleto. Po raz pierwszy postanowiliśmy nagrodzić najlepszego czytelnika również z naszej filii bibliotecznej w szpitalu była to Teresa Nowicka. Po uroczystym wręczeniu odbył się spektakl kabaretowy pt. „W przychodni” w wykonaniu grupy teatralno-kabaretowej ”Tymczasowo zakręceni” działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wystąpienie zgromadziło liczne grono widzów. Jeszcze raz gratulujemy naszym najlepszym czytelnikom! Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.

Wnętrze biblioteki. Po lewej burmistrz miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński i trzy najlepsze czytelniczki z dyplomami.
Wnętrze biblioteki. Burmistrz miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński.Na krzesełkach siedzą przybyli goście.
Wnętrze biblioteki. Burmistrz miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński wręcza dyplomy dla najlepszych czytelniczek.
Wnętrze biblioteki. Burmistrz miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński obok dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn i bibliotekarka Aleksandra Cybulska.
Wnętrze biblioteki. Burmistrz miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński wręcza dyplom czytelniczce.
Wnętrze biblioteki. Burmistrz miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński obok bibliotekarka Aleksandra Cybulska i czytelniczka Aleksandra Jakubowska.
Wnętrze biblioteki. Spektakl kabaretowy pt. ,,W przychodni'' w wykonaniu grupy teatralno-kabaretowej ''Tymczasowo zakręceni'' działającej przy UTW.
Wnętrze biblioteki. Zgromadzeni goście na spektakl kabaretowy.