Ferie w bibliotece 2020 – dzień 8

Za oknami pojawił się pierwszy biały śnieżny puch, ale nam i naszej grupie zima niestraszna ! Kontynuując udział w programie „Para buch! Książka w ruch!” przeprowadziliśmy dziś warsztaty geograficzne, dzięki którym dzieci przeniosły się w podróż dookoła świata. Z dużym zainteresowaniem oglądali podróżnicze książki oraz mapy, ale największą atrakcją , bez wątpienia był kontakt z rozszerzoną rzeczywistością.

Tablet tematyka geografia
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) warsztaty geograficzne przy stoliku dzieci trzymają tableta i oglądają schematy geograficzne.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) trwają warsztaty geograficzne na stole stoi globus dzieci siedzą na krzesełkach i malują mapy.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) warsztaty geograficzne, przy stoliku pięcioro dzieci, chłopiec ogląda atlas miast Polski, dziewczynko obok oglądają mape
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) warsztaty geograficzne przy stolikach siedzą dzieci każde z nich ma książke. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) warsztaty geograficzne, czworo dzieci ogląda mapę świata.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) warsztaty geograficzne, bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska prowadzi zajęcia. Przy stolikach siedzą dzieci. Bibliotekarka pokazuje mapę.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) warsztaty geograficzne, bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska prowadzi zajęcia. Przy stolikach siedzą dzieci. Bibliotekarka czyta książkę.