Wielokulturowy projekt gra miejska „Poznaj siebie i sąsiada” w Szczytnie

21 października odwiedziłyśmy Bibliotekę w Szczytnie – z naszego partnerstwa olsztyńskiego w ramach projektu „Biblioteka Miejscem Spotkań Wielu Kultur” działania polsko-norweskie. Przed nami 4.11 Olsztynek i tu spotkamy się z Norwegami (5 listopada Norwegowie odwiedzą nas), 12.11 gra miejska w Działdowie i ostatnia 19.11 w Barczewie.

Wnętrze biblioteki w Szczytnie przy stoliku stoi młodzież rozwiązuje zadanie z gry miejskiej.
Wystawa zdjęć kultury Ukraińskiej na sztalugach w bibliotece w Szczytnie.