Klub Malucha

Dziś świętowaliśmy Dzień Dinozaura. Z tej okazji wszyscy uczestnicy zajęć dostali opaski z kolorowymi dinozaurami oraz kolorowe stempelki. Czytaliśmy opowiadanie o śwince Peppie, która wybrała się do parku dinozaurów. Oglądaliśmy także inne książki z dinozaurami. Następnie dzieci pokolorowały dinozaury i z pomocą opiekunów złożyły figurki oraz pomalowały farbami dinozaury. Spotkanie przygotowaliśmy w ramach projektu „Para-buch! Książka w ruch”.

Na banerze wisi 6 kartek z postaciami dinozaurów pokolorowane przez dzieci.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha). Bibliotekarka Aleksandra Cybulska czyta opowiadanie o śwince Peppie, która wybrała się do parku dinozaurów. Pięcioro dzieci uważnie słucha wraz z opiekunami.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) przy okrągłym stoliku siedzi dwoje dzieci oraz dwóch opiekunów, kolorują dinozaury.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) bibliotekarka Ania Wiśniewska prowadzi zajęcia z grupą dzieci oraz ich rodzicami.