Teatr przy stoliku

Dzisiejszego wieczoru wysłuchaliśmy opowieści o miłości pt. „Serenada przy bramie” w wykonaniu Wiesławy Szymańskiej i Mariana Czarkowskiego aktorów Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Całe wydarzenie odbyło się w ramach „Działdowskiej Uczty Literackiej” dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dziękujemy Wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki. Po lewej stronie bibliotekarka Elżbieta Wojcieszek i dyrektor MBP Justyna Lytvyn. Na scenie przy czerwonym stoliku siedzą aktorzy z teatru  im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
Na scenie przy czerwonym stoliku siedzą aktorzy Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski z teatru  im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
Na scenie przy czerwonym stoliku siedzą aktorzy Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski z teatru  im. Stefana Jaracza w Olsztynie obok zgromadzona publiczność.
Zgromadzona publiczność na spektakl opowieść o miłości pt. "Serenada przy bramie".