„Cała naprzód!” – szkolenie

W sobotę odbyło się kolejne szkolenie w ramach projektu „Cała naprzód!”, który uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Tym razem było to szkolenie „Aktywne metody w pracy z dziećmi”, które miało na celu rozwinięcie umiejętności zastosowania prostych, ciekawych metod organizowania czasu wolnego dzieci.

Wnętrze biblioteki,mediateka. W kole siedzą bibliotekarze uczestniczą w szkoleniu  "Aktywne metody w pracy z dziećmi", które miało na celu rozwinięcie umiejętności zastosowania prostych, ciekawych metod organizowania czasu wolnego dzieci.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Trzy panie trzymają ww ręku gazety uczestniczą w szkoleniu  "Aktywne metody w pracy z dziećmi".
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dwie panie układają z papieru prace plastyczne.