Bajkowe warsztaty z Iwoną Kocińską

Uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 4 wzięli udział w bajkowych warsztatach prowadzonych przez Panią Iwonę Kocińską, autorką książki „Przygody krowy Balbiny”. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez Miejska Bibliotekę Publiczna w Działdowie projektu „Działdowska Uczta Literacka”, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki. W kole na pufach siedzą dzieci ze SP nr 4 i biorą udział w bajkowych warsztatach prowadzonych przez Panią Iwonę Kocińską, autorką książki "Przygody krowy Balbiny".