Wizyta przedszkolaków z Kisin i Kurek

W podróż po kontynentach zabraliśmy dziś przedszkolaki z Kisin i Kurek. Przemieszczaliśmy się samochodem, rowerem, łodzią a nawet samolotem, aby dotrzeć do celu. Dzieci poznały charakterystyczne dla każdego kontynentu zwierzęta, budowle, rośliny. Z każdej podróży dzieci zbierały pieczątki w swoich paszportach. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!

Na kolorowej wykładzinie w kole siedzą dzieci z opiekunami, zajęcia prowadzi bibliotekarka Ania Wiśniewska.
Wnętrze biblioteki, Dzieci z opiekunami zwiedzają dział mediateka.
Na kolorowej wykładzinie siedzą dzieci, wtle monitor z prezentacją, zajęcia prowadzi bibliotekarka Ola Cybulska.
Na kolorowej wykładzinie dzieci tańczą z opiekunami, zajęcia prowadzi bibliotekarka Ania Wiśniewska.