Warsztaty muzyczne OREW

Czy można wydobyć dźwięki z banana ? Czy graliście kiedyś na mandarynce lub kiwi? Wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Działdowie goszcząc dziś z wizytą w naszej bibliotece, próbowali takich doświadczeń. Wzięli udział w warsztatach muzycznych, w czasie których bezbłędnie rozwiązali quiz o dźwiękach, stworzyli prawdziwą orkiestrę, a na koniec spotkania spróbowali swoich sił w graniu na pianinie za pomocą owoców. Cóż to była za radość. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na stoliku leży laptop,banany i płytki Makey Makey. Wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Działdowie biorą udział w warsztatach muzycznych.
Wnętrze biblioteki,mediateka.  Przy stoliku siedzą wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Działdowie biorą udział w warsztatach muzycznych. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
 Wychowanek Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego gra na cymbałkach.