Rozstrzygnięcie turnieju FIFA 18

Dzisiejszym Turniejem Fify 18 zakończyliśmy kolejny etap naszej „Działdowskiej Uczty Literackiej”. Było to działanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dwudniowa rywalizacja pomiędzy uczestnikami Turnieju zakończyła się następującymi wynikami : I miejsce zajął Konrad Krupiński, II miejsce – Sebastian Rymarski, III miejsce – Wojciech Szynkiewicz. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy ! Dziękujemy wszystkim uczestnikom 🙂

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach uczestnicy turnieju FIFA 18  i publiczność.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Zwycięzca pierwszego miejsca w Turnieju Gier Komputerowych FIFA 18 z panią dyrektor MBP Justyną Lytvyn.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor Justyna Lytvyn wręcza dyplom i nagrodę zwycięzcy II miejsca w FIFA 18.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor Justyna Lytvyn i zwycięzcy I II i III miejsca w Turnieju Gier Komputerowych FIFA 18.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach uczestnicy turnieju FIFA 18.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach uczestnicy turnieju FIFA 18  i publiczność, w tle monitor z grą FIFA 18