Turniej układania puzzli na czas

Wczoraj w naszej Bibliotece odbył się Turniej Układania Puzzli Na Czas. Było to działanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach projektu „Działdowska Uczta Literacka”. W turnieju wzięło udział 8 dwuosobowych drużyn. Turniej był podzielony na trzy etapy. W I etapie uczestnicy układali zestaw 104 puzzli, w II etapie zestaw 200 puzzli, w III etapie zestaw 300 puzzli. Walka była długa i zacięta! I miejsce zajęły Marta Księżopolska i Monika Durlak; II miejsce- Aleksandra Mizeria i Alicja Wiśniewska; III miejsce- Michał Pniewski oraz Aleksander Włodarczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz naszej wolontariuszce Oli za pomoc 🙂

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku dwaj chłopcy układają puzzle na czas.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku dwaj chłopcy układają puzzle.
Na podłodze 8 kartonów puzzli z tygrysem w tle.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku dwie dziewczynki układają puzzle na czas.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor MBP Justyna Lytvyn wręcza dyplomy uczestnikom Turnieju Układania Puzzli Na Czas.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor MBP Justyna Lytvyn wręcza nagrody uczestnikom Turnieju Układania Puzzli Na Czas.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku dwie dziewczynki z dyplomami i nagrodami za zajęcie I pierwszego miejsca w ''Turnieju Układania Puzzli na Czas''.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stolikach dzieci układają puzzle na czas.
Na stoliku 5 układanek puzzli z widokiem koni.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku dwóch chłopców układa puzzle na czas.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Laureaci I II i III miejsca w  ''Turnieju Układania Puzzli na Czas'' z dyplomami i nagrodami.
Na stoliku 4 układanki puzzli z przyprawami w tle.