Bajkowa Gra Miejska

„Ile pierogów zjadły krasnoludki?”, „kto jest zielony i ma żonę Fionę?”, „o ile wydłużył się nos Pinokia?”- na te i inne pytania szukały dziś odpowiedzi dzieci ze Szkoły Podstawowej w Klęczkowie, Szkoły Podstawowej w Narzymiu oraz Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku. Była to „Bajkowa Gra Miejska”, która odbyła się w ramach Działdowskiej Uczty Literackiej organizowanej przez naszą Bibliotekę, a dofinansowana została ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszy Promocji Kultury. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super zabawę!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Pięcioro dzieci z dyplomami za zajęcie pierwszego miejsca w bajkowej grze miejskiej.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzą dzieci biorące udział w bajkowej grze miejskiej.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor Justyna Lytvyn MBP wręcza dzieciom nagrody.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Pięcioro dzieci układa puzzle.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Pięcioro dzieci bierze udział w bajkowej grze miejskiej, obok organizatorka bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Bibliotekarka Dorota Kusik i dyrektor Justyna Lytvyn wręczają nagrody dzieciom za udział w bajkowej grze miejskiej.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska omawia zasady bajkowej gry miejskiej.