Klub Malucha

W czasie dzisiejszych zajęć Klubu Malucha rozmawialiśmy o jesieni. Dzieci dostały opaski z kolorowymi jesiennymi liśćmi i w takim stroju wysłuchały opowiadania „Jesień” M. Strzałkowskiej. Następnie wspólnie oglądaliśmy jakie skarby można znaleźć w czasie jesiennego spaceru. Dzieci ozdobiły także sukienkę Pani Jesieni wcześniej przygotowanymi listkami.

Przy stoliku babcia z wnuczką poznają dary jesieni. Na stoliku liść klonu i kasztany.
Przy stoliku siedzi dziewczynka i wykonuje prace plastyczne, na głowie ma opaskę z liśćmi jesieni.
Przy stoliku siedzi dziewczynka z babcią i wykonują prace plastyczną, na głowie ma opaskę z liśćmi jesieni.
Przy stoliku siedzą dzieci słuchają opowiadania "Jesień" M. Strzałkowskiej, czyta bibliotekarka Ola Cybulska.
Przy stoliku siedzą dzieci z opiekunami i bibliotekarką Olą Cybulską, na stoliku stoi kosz z liśćmi i kasztanami.
Na banerze wiszą 4 prace dzieci suknie pani jesieni i dwa plakaty przedstawiające jesień.
Bibliotekarka Ola Cybulska przypina prace plastyczne dzieci do baneru, obok dzieci przyglądają się obrazkom.
Przy stoliku siedzi dziewczynka z mamą  i wykonuje prace plastyczną.
Przy stoliku dziewczynki z opiekunami oglądają książkę "Jesień" M. Strzałkowskiej.
Przy stoliku babcia z wnuczką wykonują prace plastyczne.
Przy stoliku mama z chłopcem wykonują prace plastyczne.
Przy stoliku siedzi dziewczynka z babcią i wykonują prace plastyczną, obok mama z córką również wykonują prace.
Przy stoliku mama z synem wykonują prace plastyczną.