Parada postaci bajkowych

W ramach projektu „ Zabajkowani 3, czyli potrójnie zakręceni na punkcie bajki” , w Bibliotece Miejskiej w Działdowie odbyła się dziś wielka parada postaci bajkowych. Wzięły w niej udział dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3, Przedszkola Miejskiego nr 5, Przedszkola „U Misia”, Przedszkola Krasnoludek oraz dzieci uczęszczających do OREW w Działdowie. Choć pogoda nieco pokrzyżowała nam plany to i tak na naszych milusińskich czekała cała moc atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie i zamki, tańce wygibańce z postaciami bajkowymi, malowanie twarzy i włosów, wata cukrowa, nietypowy pokaz baniek z elementami pirotechnicznymi oraz wiele innych zabaw . Na wszystkich czekał też słodki poczęstunek. Dziękujemy serdecznie za udział w projekcie, za piękne bajkowe stroje i wspólną zabawę.:) Projekt był dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Dwie postacie z bajek smerf i myszka miki zabawiają dzieci.
Wnętrze biblioteki,dzieci z OREW biorą udział w paradzie postaci bajkowych.
Wnętrze biblioteki, dzieci biorą udział w paradzie postaci bajkowych.
Wnętrze biblioteki, przebrane i umalowane dzieci biorą udział w paradzie postaci bajkowych.
Na placu przed MBP dmuchane namioty dla dzieci i zjeżdzalnia  z okazji parady postaci bajkowych.  w żółtych kamizelkach w rzędzie stoją dzieci z Przedszkola nr 3.
Wnętrze biblioteki, przebrane i umalowane dzieci z opiekunami biorą udział w paradzie postaci bajkowych. Na stoliku przybory do malowania twarzy.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Przebrany pan za klauna prezentuje  sztuczkę  z ogniem.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Na krzesełku siedzi dziewczynka, jedna z pań maluje kolorowym sprayem jej włosy.
Wnętrze biblioteki, mediateka.  Chłopiec przebrany za spidermena trzyma w dłoni watę cukrową.
Wnętrze biblioteki,  przebrane i umalowane dzieci z opiekunami biorą udział w paradzie postaci bajkowych.