Zajęcia edukacyjne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Klęczkowie.

W dzisiejszych zajęciach w bibliotece wzięli udział uczniowie klas IV-VII ze Szkoły Podstawowej w Klęczkowie. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z podstaw programowania z wykorzystaniem minirobotów – ozobotów oraz w zajęciach na temat znaczenia przysłów. Wszyscy wysłuchali opowiadania R.Piątkowskiej „Jedna jaskółka wiosny nie czyni”. Oglądając wylosowany obrazek zgadywaliśmy o jakie przysłowie chodzi. Wszyscy graliśmy też w kalambury, w których hasłami były polskie przysłowia. Dziękujemy za spotkanie

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na pufach siedzą dzieci biorą udział w zajęciach z podstaw programowania z wykorzystaniem minirobotów - ozobotów oraz w zajęciach na temat znaczenia przysłów. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Przy stoliku siedzą uczniowie ze SP z Klęczkowa rysują trasę dla ozobotów.
Wnętrze biblioteki. W kole siedzą uczniowie ze SP z Klęczkowa, wspólnie z bibliotekarką Anią Wiśniewską grają w kalambury.
Wnętrze biblioteki. W kole siedzą uczniowie ze SP z Klęczkowa, wspólnie z bibliotekarką Olą Cybulską grają w kalambury.
Wnętrze biblioteki. Na krzesełkach siedzą uczniowie ze SP z Klęczkowa, słuchają opowiadania R.Piątkowskiej "Jedna jaskółka wiosny nie czyni". Czyta bibliotekarka Ola Cybulska.
Wnętrze biblioteki. Na krzesełkach siedzą uczniowie ze SP z Klęczkowa, wspólnie z bibliotekarką Anią Wiśniewską grają w kalambury.