Spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel.

W Tygodniu Bibliotek Miejską Bibliotekę Publiczną w Działdowie odwiedziła Pani Roksana Jędrzejewska-Wróbel. Pani Roksana jest doktorem literaturoznawstwa Uniwersytetu Gdańskiego, autorką wielu książek dla dzieci (m.in.: „Florka”, „Siedmiu wspaniałych”, „Królewna”, „Gębolud”), tekstów do podręczników i bajek terapeutycznych, słuchowisk, wieczorynek telewizyjnych. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. nagrody im. Kornela Makuszyńskiego czy Polskiej Sekcji IBBY. W spotkaniu udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Narzymiu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie i Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie. Serdecznie dziękujemy!

Wnętrze biblioteki, na krzesełkach siedzą dzieci biorą udział w spotkaniu z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel autorką książek dla dzieci m.in. ''Florka''. W tle trzy sztalugi z plakatami.
Sztaluga z plakatem promującym książki dla dzieci Roksany Jędrzejewskiej- Wróbel.
Autorka książek dla dzieci Roksana   Jędrzejewska-Wróbel podpisuje dzieciom książkę.
Czarna torebka w środku niej trzy maskotki.