Zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola nr 3.

Pierwszy raz w tym roku odwiedziła nas grupa 5-latków z Przedszkola nr 3. Dzieci wzięły udział w „Balu u Królowej Śniegu”. Na początku każdy dostał zimową opaskę. Kiedy dzieci udzieliły odpowiedzi na bożonarodzeniowe pytania, ubrały choinki, rozświetliły drogę do Betlejem i pomogły elfom w świątecznych porządkach, zostały zaproszone do pałacu Królowej Śniegu. Tam poznały historię pt. „W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę”. Następnie każdy w czapce Mikołaja przeszedł przez długi komin, na końcu którego czekała słodka niespodzianka.

Grupa dzieci siedzi na kolorowej wykładzinie podczas zajęć w bibliotece, na głowach mają niebieskie opaski z białą gwiazdką.
Wnętrze biblioteki. Dzieci przygotowują się do przejścia przez tęczowy tunel.
Przez tęczowy tunel przechodzi dziewczynka w mikołajkowej czapce.
Przez tęczowy tunel przechodzi dziewczynka w mikołajkowej czapce.
Grupa dzieci przykleja czerwone bombki na choinki znajdujące się na tablicy.
Wnętrze biblioteki. Dzieci poruszają się w małym kole, w górze trzymają złote gwiazdki.
Wnętrze biblioteki. Dzieci ubrały na głowę niebieskie opaski z białą gwiazdką i naśladuje ruchy, które pokazuje im bibliotekarka Ola Cybulska
Wnętrze biblioteki. Dzieci ubrały na głowę niebieskie opaski z białą gwiazdką i klaszczą w dłonie podczas zajęć.
Dzieci ustawiły sieęjeden za drugim w tzw. pociągu i bawią się podczas zajęć z bibliotekarką Anią Wiśniewską.
Na kolorowej wykładzinie siedzą dzieci z Przedszkola nr 3. Bibliotekarka czyta opowiadanie pt. "W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę".