Spotkanie DKK SP2.

11 grudnia spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Niewielu nas przyszło, ale spotkanie przygotowane super – ciasto browni, ptasie mleczko, soczki i małe prezenciki. Do tego „Błysk flesza”, książka o problemach młodzieży. Ożywiona dyskusja, która dotyczyła nie tylko tematu przedstawionego w książce. Niech żałują ci, którzy nie mogli przyjść.

Wnętrze biblioteki. Przy stoliku siedzą uczestnicy DKK SP2 dyskutują o książce  "Błysk flesza" o problemach młodzieży.Na stoliku soki i ciastka.
Na stoliku poczęstunek dla DKK SP2 soki,ciasto,czekoladki i czarne torebki z napisem ''Porozmawiajmy o książkach w DKK''.
Wnętrze biblioteki, wystrój świąteczny przy choince pięcioro uczestników DKK SP2 trzymają w dłoni prezenty czarne torebki z napisem ''Porozmawiajmy o książkach w DKK''.