Spotkanie Klubu Malucha – grupa I.

W czasie przedświątecznych zajęć czytaliśmy i oglądaliśmy książkę „Prezent dla Świętego Mikołaja”. Następnie dzieci malowały farbami ozdoby choinkowe z masy solnej, które mamy nadzieję, zawisną na choinkach. Żeby przekonać się jak przechodzi się przez tunel, dzieci przechodziły przez kolorowy tunel na końcu którego czekała słodka niespodzianka 🙂 Wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom życzymy zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia!

Wnętrze biblioteki. Przy stoliku siedzą dzieci z opiekunami, bibliotekarka Aleksandra Cybulska wspólnie z dziećmi ogląda i czyta  książkę "Prezent dla Świętego Mikołaja".
Wnętrze biblioteki. Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunami wspólnie malują farbami ozdoby choinkowe.
Wnętrze biblioteki.Przy stoliku siedzi dziewczynka  z opiekunką i razem malują ozdoby choinkowe.
Przez tęczowy tunel przechodzi dziewczynka.
Przez tęczowy tunel przechodzą dziewczynki.
Wnętrze biblioteki. Przy świątecznej choince stoją dwie dziewczynki na rękach mają przewiązane wstążką świąteczne gwiazdki.
Wnętrze biblioteki. Przy świątecznej choince stoi dziewczynka w dłoni trzyma przewiązane wstążką świąteczne ozdoby.
Wnętrze biblioteki.Dziewczynka w dłoni trzyma przewiązane wstążką świąteczne ozdoby.
Wnętrze biblioteki.Dziewczynka w rączkach trzyma przewiązane wstążką świąteczne ozdoby.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku siedzą dzieci i ich opiekunki.