Spotkanie Klubu Malucha – „Mali Einsteini”.

W czasie dzisiejszych zajęć rozmawialiśmy o porach roku. Przeczytaliśmy opowiadanie „Moja ulubiona pora roku” oraz rozmawialiśmy, czym charakteryzują się poszczególne pory roku. Pomogły nam w tym obrazki umieszczone na tablicy. Następnie każde dziecko dostało własną planszę z porami roku, do których trzeba było przyporządkować poszczególne elementy. Kolorowaliśmy także obrazki z porami roku. Wszyscy dostali także prace domowe – powodzenia.

Wnętrze biblioteki. Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunami, bibliotekarka Ania Wiśniewska czyta opowiadanie "Moja ulubiona pora roku".
Na stoliku leżą prace dzieci, kolorowe kartki na których są przyczepione poszczególne elementy różnych pór roku.