Spotkanie z Andrzejem Demusem.

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie pt. „Indie. Bogowie są wśród nas.” Spotkanie poprowadził Pan Andrzej Demus, który opowiadał o swoich podróżach po kraju Hindusów. Bardzo przyjemnie słuchało się Pana Andrzeja. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne imprezy.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Andrzej Demus opowiada o podróżach do Indii.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor MBP Justyna Lytvyn przedstawia gościa spotkania "Indie. Bogowie są wśród nas." Andrzeja Demusa.
Wnętrze biblioteki,mediateka.  Publiczność zgromadzona na spotkanie "Indie. Bogowie są wśród nas." Andrzeja Demusa.
Na monitorze prezentacja mapy świata główny temat Indie: trasa,ludzie,miasta, bogowie.