Zabajkowani 2 – spotkanie z dogoterapeutą – dzień 6.

W ramach projektu „Zabajkowani 2, czyli jeszcze bardziej zakręceni na punkcie bajki” odbyło się spotkanie z Panem Gracjanem Cichockim – dogoterpeutą oraz wyjątkowym Paco 🙂 Niezwykle ciekawa i pouczająca lekcja pełna uśmiechu i pozytywnej energii zaciekawiła dzieci z Przedszkola nr 5 i Przedszkola działającego przy OREW w Działdowie. Serdecznie dziękujemy za spotkanie!

Wnętrze biblioteki. Na kolorowych pufach siedzą dzieci biorą udział w spotkaniu  z Panem Gracjanem Cichockim - dogoterpeutą w tle sztaluga z plakatem ''Zabajkowani 2''.
Wnętrze biblioteki. Na kolorowej wykładzinie siedzą dzieci i głaskają psa.
Wnętrze biblioteki. Na kolorowych pufach siedzą dzieci i ich opiekunowie.
Wnętrze biblioteki. Na kolorowej wykładzinie siedzą dzieci i ich opiekunowie w tle regał z książkami.
Na kolorowej wykładzinie siedzi pies labrador.
Wnętrze biblioteki. Na kolorowej wykładzinie siedzą dzieci, zajęcia prowadzi Gracjan Cichocki.
Wnętrze biblioteki. Na kolorowej wykładzinie siedzą dzieci obok nich pies labrador, zajęcia prowadzi Gracjan Cichocki.
Wnętrze biblioteki.  Chłopiec siedzi na kolanach opiekunki,  w tle Gracjan Cichocki z psem.