Spotkanie Klubu Malucha – grupa II.

Pamiętając o Urodzinach Książkowego Misia czytaliśmy opowiadanie „Najlepsi przyjaciele dzielą się wszystkim misiu Bysiu!”. Przy okazji rozmawialiśmy o tym, jak ważne jest dzielenie się z innymi. Następnie dzieci wykonały misie z wcześniej przygotowanych elementów oraz malowały farbami jesienne liście. Tańczyliśmy do piosenek o misiach, a na zakończenie zajęć czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Na zielonym stoliku leży 6 prac plastycznych, kolorowe misie wykonane przez dzieci z Klubu Malucha.
Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunami, bibliotekarka Aleksandra Cybulska czyta opowiadanie "Najlepsi przyjaciele dzielą się wszystkim misiu Bysiu!".
Przy stoliku siedzą dzieci z opiekunką razem wykonują prace plastyczne, kolorowe misie.
Przy stoliku siedzi chłopiec z opiekunką, razem wykonują pracę plastyczną.
Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunką razem wykonują prace plastyczne, kolorowe misie.
Przy stoliku siedzą dzieci z opiekunkami razem wykonują prace plastyczne, kolorowe misie.
Przy stoliku siedzą dzieci z opiekunkami razem wykonują prace plastyczne.
Przy stoliku siedzi chłopiec z dziewczynką razem malują farbami liście.
Dzieci z opiekunkami i bibliotekarką Olą Cybulską tańczą do misiowych piosenek.
Wnętrze biblioteki, dzieci tańczą do misiowej piosenki.