Zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola nr 3.

W poszukiwaniu wiadomości o jesieni przyszły do nas dzieci z grupy 0B z Przedszkola nr 3. Przeczytaliśmy książkę „Jesień” Małgorzaty Strzałkowskiej oraz rozmawialiśmy o pierwszych jej oznakach. Następnie dzieci zrobiły przepiękne drzewa jesienne z wcześniej przygotowanych elementów.

Przy stoliku siedzą dzieci, wykonują prace plastyczne z wcześniej przygotowanych elementów.
Dwóch chłopców siedzi na pufach, bibliotekarka Ania Wiśniewska czyta książkę "Jesień" Małgorzaty Strzałkowskiej.
Przy stolikach siedzą dzieci wykonują prace plastyczne, na głowach mają opaski z jesiennych liści.
Przy stoliku siedzą dzieci wykonują prace plastyczne, bibliotekarka Aleksandra Cybulska prowadzi zajęcia.