Zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola nr 3.

Z okazji Światowego Dnia Drzewa odwiedziły nas dzieci z grupy IV z Przedszkola nr 3. Dzieci wysłuchały książki pt. „Franklin sadzi drzewo” oraz rozmawiały z nami na temat różnych rodzajów drzew i ich owocach. Obejrzały także książki, w których można znaleźć wiadomości o drzewach. Na zakończenie spotkania dzieci zrobiły drzewa z wcześniej przygotowanych elementów.

Wnętrze biblioteki, cała grupa IV z Przedszkola nr 3 trzyma w górze prace plastyczne, kolorowe drzewa.
Przy stoliku siedzą dzieci i wykonują prace plastyczne.
Wnętrze biblioteki, na pufach siedzą dzieci, bibliotekarka Ania Wiśniewska rozmawia z dziećmi na temat różnych drzew i ich owocach.
Przy stoliku siedzą dzieci i wykonują prace plastyczne.