Warsztaty dla lektorów – Zabajkowani 2.

Działanie organizowane w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018″ oraz ze środków samorządów Ełku i Olsztyna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzą uczestnicy programu „Wędrowna Akademia Kultury".
Wnętrze biura w zamku uczestnicy  w tle herb miasta Działdowo.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Uczestnicy programu „Wędrowna Akademia Kultury".
 Wnętrze sali w zamku przy stolikach ze zdjęciami stoją uczestnicy programu „Wędrowna Akademia Kultury". W tle herb miasta Działdowo.
Wnętrze biblioteki,mediateka. W kole siedzą uczestnicy programu „Wędrowna Akademia Kultury".