Spotkanie Klubu Malucha – grupa II.

Zajęcia rozpoczęliśmy od przeczytania książki „Jesień” Małgorzaty Strzałkowskiej. Następnie dzieci oglądały skarby jesieni – liście, kasztany, orzechy. Rozmawialiśmy także o tym, czym charakteryzuje się jesień. Każdy dostał także opaskę z liśćmi. Na zakończenie dzieci wykleiły jesienne drzewo wcześniej przygotowanymi liśćmi oraz zatańczyły taniec spadających liści.

Wnętrze biblioteki. Na klawiszach gra kobieta obok na gitarze mężczyzna prowadzą zajęcia dla dzieci z Klubu Malucha.
Na kolorowych krzesełkach siedzą dzieci  z opiekunami.
Wnętrze biblioteki, na krzesełkach siedzą dzieci z opiekunami w tle monitor z tekstem piosenki dla dzieci.
Wnętrze biblioteki, na krzesełkach siedzą dzieci z opiekunami w tle regały z książkami.
Na kolorowych krzesełkach siedzą dzieci  z opiekunami.
Przy regale z książkami siedzi chłopiec z opiekunką.
Na kolorowych krzesełkach siedzą dzieci  z opiekunami.
Przy regale z książkami siedzi chłopiec z opiekunką.
Na kolorowych krzesełkach siedzą dzieci z opiekunami w tle monitor z prezentacją.