Projekt: Linie papilarne opowieści.

Celem projektu jest odszukanie nieodkrytych talentów literackich i pobudzenie drzemiącego w nich potencjału twórczego przez organizację kursów kreatywnego pisania skierowanych do mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. Projekt realizowany jest w okresie sierpień–listopad 2017 r. we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie. Do zobaczenia za tydzień.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stolikach siedzi młodzież biorąca udział w projekcie ,,Linie papilarne opowieści''.
Wnętrze biblioteki przy stoliku siedzi uczestniczka i obok stoi prowadzący projekt ,Linie papilarne opowieści''.
Na monitorze wyświetlona prezentacja melodramatu.