Spotkanie Klubu Malucha – grupa II.

Spotkanie w drugiej grupie maluszków również było poświęcone przyniesionym ulubionym zabawkom. Czytaliśmy książkę M. Inkpen „Kacper: pudło z zabawkami”. Dzieci rozmawiały o ulubionych zabawkach, następnie wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną – jednego z bohaterów opowiadania – Króliczka. Na koniec bawiliśmy się zabawkami zgromadzonymi w naszej bibliotece.

Wnętrze biblioteki, przy stoliku siedzą dziewczynki z opiekunkami, w tle regały z książkami.
Pod kolorową chustą bawi się  dziewczynka z Klubu Malucha.
Opiekunka z dziewczynką czytają książkę dla dzieci.
Wnętrze biblioteki, przy stoliku siedzą dziewczynki z opiekunkami.
Przy tablicy kredowej siedzi chłopiec z opiekunką.
Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunami, bibliotekarka Ola Cybulska czyta dzieciom książkę  M. Inkpen "Kacper: pudło z zabawkami".
Przy stoliku siedzi dziewczynka z opiekunką razem wykonują prace plastyczną.
Przy stoliku siedzi chłopiec z opiekunką razem wykonują prace plastyczną.
Dziewczynka wykonuje prace plastyczną.
Podczas zajęć w Klubie Malucha dzieci wykonują prace plastyczne.
Dziewczynka wykonuje prace plastyczną.
Wnętrze biblioteki. Dzieci z opiekunami i bibliotekarką Anią Wiśniewską bawią się kolorową chustą.
Dziecko z opiekunką podczas zajęć w Klubie Malucha w tle regał z książkami.
Dzieci bawią się podczas zajęć w Klubie Malucha.
Na stoliku leży 6 prac plastycznych dzieci.