Gra Miejska pt. „Polacy nie gęsi – czyli powiedzenia i przysłowia polskie.”

Dzisiaj w mediatece odbyło się zakończenie Gry Miejskiej – „Polacy nie gęsi – czyli powiedzenia i przysłowia polskie.” której byliśmy współorganizatorami. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w projekcie. Dofinansowano w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Goście i publiczność zgromadzona na zakończenie Gry Miejskiej - "Polacy nie gęsi - czyli powiedzenia i przysłowia polskie."