Zajęcia edukacyjne dla dzieci z przedszkola w Narzymiu.

Na lekcję biblioteczną przyjechała grupa „Krasnale” z Przedszkola w Narzymiu. Dzieci wysłuchały teatrzyku Kamishibai „Królowa pszczół” oraz teatrzyku paluszkowego „Czerwony Kapturek”. Następnie każde dziecko wykonało swojego Czerwonego Kapturka z wcześniej przygotowanych elementów. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Wnętrze biblioteki. Przy regałach z książkami stoi grupa Przedszkolaków z opiekunkami.
Wnętrze biblioteki. Na kolorowych pufach siedzą przedszkolaki z Narzymia.
Wnętrze biblioteki. Na kolorowych pufach siedzą przedszkolaki z Narzymia. Słuchają teatrzyku kamishibai "Królowa pszczół".
Wnętrze biblioteki. Na kolorowych pufach siedzą przedszkolaki z Narzymia. Słuchają teatrzyku paluszkowego "Czerwony Kapturek".
Przy stoliku siedzą dzieci razem wykonują czerwone kapturki.
Grupa przedszkolaków z Narzymia tańczy do dziecięcych piosenek.