Spotkanie Klubu Malucha – grupa „Mądre sówki”.

Dziś rozmawialiśmy z dziećmi na temat naszych sąsiadów. Każdy opowiadał o tym, czy ma sąsiadów i jakich. Następnie pokazaliśmy, że Polska jako państwo też ma swoich sąsiadów. Oglądaliśmy flagi różnych państw i rozdaliśmy opaski z flagami oraz opaski odblaskowe. Następnie czytaliśmy książkę M. Strzałkowskiej „Polska”. Na koniec układaliśmy puzzle – kontynenty świata.

Wnętrze biblioteki. Na pufach siedzą dzieci. Bibliotekarka Aleksandra Cybulska rozdaje dzieciom opaski z flagami.
Wnętrze biblioteki.  Na kolorowej wykładzinie dzieci z opiekunami układają puzzle.
Dzieci oglądają mapę świata.
Dzieci z opaskami róznych państw siedzą przy mapie świata.
Dzieci z opaskami różnych państw na głowie siedzą na pufach.