7 lat Powiatowych Wieczorów z Poezją

Wczoraj (23.07 czwartek) Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa, Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie oraz Miejski Dom Kultury w Działdowie, zaprosili mieszkańców naszego miasta na spotkanie z poezją, które miało miejsce na placu przed budynkiem biblioteki. Była to promocja publikacji wspomnieniowej „7 lat Powiatowych Wieczorów z Poezją” opisująca 38 spotkań z żywym słowem zorganizowanych dotychczas na terenie powiatu, które odbyły się w ramach projektu „Powiatowe Wieczory z Poezją” finansowanego przez Powiat Działdowski. Głównym gościem wieczoru jak i prowadzącym to spotkanie, był znany wszystkim aktor – Marcin Troński, który już po raz kolejny zaszczycił działdowską publiczność swoją obecnością. Piękną oprawę muzyczną zapewnił Kuba Krajkowski i Patrycja Szczęsna. Każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkową publikację książki, którą opracował zespół redakcyjny SDKS a nakład sfinansował Powiat Działdowski.

Na brązowej kanapie przed biblioteką siedzi aktor Marcin Troński w ręku trzyma mikrofon a w drugiej dłoni prezentuje książkę.
Na brązowej kanapie przed biblioteką siedzi aktor Marcin Troński oraz przybyły gość.  Na stoliku leżą kolorowe pudełeczka. Jedno z nich trzyma aktor Marcin Troński.
Na brązowej kanapie przed biblioteką siedzi aktor Marcin Troński.
Na placu przed biblioteką w Działdowie przybyli goście którzy zajęli miejsce na krzesełkach by wysłuchać spotkania poezji. Była to promocja publikacji wspomnieniowej ,,7 lat Powiatowych Wieczorów z Poezją.
Przed biblioteką pani dyrektor Justyna Lytvyn trzyma w ręku bukiet obok dwie panie z DKS .
Na placu przed biblioteką z mikrofonem oraz bukietem kwiatów stoi burmistrz miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński obok stoją dwie panie z DKS.
Przed biblioteką na tle plakatów MBP, MDK, DKS Patrycja Szczęsna trzyma w ręku mikrofon.
Przed biblioteką na tle banerów MBP,MDK,DKS Kuba Krajkowski.
Na placu przed biblioteką w Działdowie z okazji spotkania z poezją zgromadzeni goście siedzą na czarnych krzesełkach.
Na placu przed biblioteką pani dyrektor Justyna Lytvyn oraz państwo z DKS.
Na placu przed biblioteką siedzą goście na czarnych krzesełkach w tle MDK.
Na placu przed biblioteką aktor Marcin Troński oraz goście biorący udział w spotkaniu poezji.