Letnie czytanie

Właśnie zakończyło się nasze kolejne spotkanie pod chmurką, czyli „Letnie czytanie” w Bibliotece. Dziś czytaliśmy bajkę pt. „Przygody pingwina Pingo”, który nauczył nas jak ważne jest dbanie o własne środowisko i ekologię. Nasi słuchacze przeszli test z tej dziedziny i nauczyli się odpowiedniej segregacji śmieci. Z dumą donosimy, że poszło im to bardzo dobrze i rośnie nam świadome pokolenie. W duchu ekologii malowaliśmy kamienie, nie zabrakło również malowania kredą. Dzisiejsze zajęcia odbyły się w ramach projektu „Para-buch! Książka w ruch!”. Bardzo nam miło, że nas odwiedziliście

Na trawniku siedzi troje dzieci oraz dwóch opiekunów. Dzieci malują kamienie farbkami.
Na placu przed biblioteką pięcioro dzieci bawi się wraz z opiekunami.
Na trawniku przed biblioteką bibliotekarka Aleksandra Cybulska prowadzi zajęcia z dziećmi. Dzieci siedzą na trawie i maluja kamienie farbkami wraz z opiekunami.
Na trawniku siedzi troje dzieci oraz trzech opiekunów, malują kamienie farbkami.
Na trawniku siedzi pięcioro dzieci oraz czterech opiekunów. Dzieci malują kamienie farbkami.
Bibliotekarka Aleksandra Cybulska czyta dzieciom bajkę pt. ,,Przygody pingwina Pingo''. Troje dzieci siedzi na trawie i słucha bajki. Czterech opiekunów siedzi na krzesełkach.
Na zielonym trawniku bibliotekarka Aleksandra Cybulska czyta bajkę pt.,, Przygody pingwina Pingo''. Pięcioro opiekunów siedzi na krzesełkach wraz z dziećmi.

Możliwość komentowania została wyłączona.