Znajdziesz mnie w bibliotece – styczeń

Kochani, nie zwalniamy tempa i wraz z nowym rokiem mamy dla Was nowe pomysły i to co kochamy najbardziej, czyli nowe akcje czytelnicze.
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy zatytułowanej hasłem Tygodnia Bibliotek 2021 „Znajdziesz mnie w bibliotece”!
Obserwujcie nasz profil facebookowy, bo właśnie tutaj co miesiąc będzie udostępniony plakat, na którym pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie będą polecać Wam pozycje książkowe bliskie ich sercu i zainteresowaniom. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne preferencje, zapraszamy Was do naszego świata – zobaczcie co nam w duszy gra.
Cykl „Znajdziesz mnie w bibliotece” rozpoczyna Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie Justyna Lytvyn, która poleca pozycje o samorealizacji i rozwoju, pełne ciekawych wskazówek jak żyć szczęśliwie i w zgodzie z samym sobą. Osiągnięcie wewnętrznego spokoju i harmonii jest w zasięgu każdego z nas i wcale nie musi być rzeczą trudną.
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy, jeśli chcecie podzielić się swoimi ulubionymi tytułami z tej dziedziny to piszcie w komentarzach swoje propozycje.

plakat z pracownikiem biblioteki polecającym ulubione książki na styczeń
Tagi: Brak tagów