XVIII Tydzień Bibliotek – 12 maja – mobilna gra miejska 2/3

Mamy dla Was kolejną niespodziankę. Od dzisiaj (12.05) do 31.05.2021 udostępniliśmy dla Was mobilną grę miejską pt. „Unijne tarapaty”.Gra jest dziełem grupy uczniów z Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie: Sebastiana Barwińskiego, Daniela Gerleja, Mateusza Kucińskiego, Adama Orzechowskiego, Juliusza Pieckowskiego, Arkadiusza Tomczaka, Filipa Wiśniewskiego, Mikołaja Zasadzkiego i naszego stażysty Adama Sienkiewicza. Mobilna gra miejska to rodzaj zabawy połączonej z ruchem na świeżym powietrzu i zdobywaniem wiedzy, planszą gry jest przestrzeń miasta. Zadaniem graczy będzie wykonanie określonych zadań i zagadek nawiązujących do historii Unii Europejskiej.

Start: budynek Biblioteki, 12.05.2021.

Aby zagrać potrzebny będzie smartfon lub tablet z dostępem do internetu i zainstalowaną bezpłatną aplikacją Terra run. Udział w grze jest darmowy. Wymyśl sobie nick (najlepiej niech to będzie nr karty bibliotecznej). Gry będą dostępne od 12 maja do 31 maja 2021.

Czekają cenne upominki.

Udział w grach jest bezpłatny, nie wymagane są zgłoszenia.O szczegóły pytaj w Bibliotece i pod nr tel. 23 697 20 43, wew. 12.

* Regulamin gry dostępny w Mediatece Serdecznie zapraszamy do udziału w grze!

mobilna gra miejska- plakat reklamujący
twórcy gry miejskiej na schodach biblioteki