XVIII Tydzień Bibliotek – 15 maja 4/4

Kochani to już ostatni post naszej akcji #znajdzieszmniewbibliotece . Było nam niezmiernie miło, że przez te wszystkie dni towarzyszyliście nam. Składamy również ukłony w stronę naszych wspaniałych pisarzy, poetów i poetek i twórców, którzy zgodzili się na wzięcie udziału w naszym Tygodniu Bibliotek! Żeby „tradycji” stało się zadość przeczytajcie proszę jeszcze kilka słów o naszym ostatnim twórcy. Urodził się w Działdowie. Z dziennikarstwem związany jest od 2000 r. Pracował w Gazecie Działdowskiej, od marca 2018 r. redaktor naczelny Dzień Dobry Działdowo.pl – bezpłatnego miesięcznika dla każdego mieszkańca. Na co dzień można go spotkać w Miejskim Domu Kultury w Działdowie. Od maja 2021 r. jego biuro znajduje się w siedzibie MDK przy ulicy Jagiełły. W chwilach relaksu sięga po książkę lub dobry film. #znajdzieszmniewbibliotece – Karol Wrombel.

Karol Wrombel w bibliotece z gazetą