Powiatowe Wieczory z Poezją

Wczoraj (tj. 1.08.2021 r.) po raz ostatni w tym sezonie wspaniała działdowska publiczność miała okazję wziąć udział w spotkaniu z cyklu „Powiatowe Wieczory z Poezją.” Gościem wieczoru był Michał Piela-polski aktor teatralny, filmowy oraz dubbingowy. Towarzyszył Mu Marek Chojnacki, który od 2012 r. jest członkiem Działdowskiej Kuźni Słowa i to właśnie Jego twórczość była wczoraj prezentowana. O piękną oprawę muzyczną zadbała Marta Wiadrowska.
Organizatorami cyklu wszystkich spotkań z poezją było Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa, Miejski Dom Kultury w Działdowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie oraz Muzeum Pogranicza w Działdowie. Zadanie jest finansowane ze środków Powiatu Działdowskiego. Patronat medialny : Portal Moje Działdowo.pl, Gazeta Dzień Dobry Działdowo, Radio 7.

dwie osoby siedzą przy stoliku Michał Piela i marek Chojnacki, za nimi szklane drzwi, z lewej strony stoi baner DKS, z obok banery stoi Renata Buczyńska
dwie osoby siedzą przy stoliku Michał Piela i marek Chojnacki, za nimi szklane drzwi, z lewej strony stoi baner DKS, z prawej stoi śpiewaczka Marta Wiadrowska
publiczności siedzi na krzesłach w komnacie zamkowej, z tyłu widać ściany z czerwonej cegły i gotyckie okna

zdjęcia pochodzą z strony Działdowska Kuźnia Słowa