Klub Malucha

Dziś wyjątkowo podczas spotkania Klubu Malucha mieliśmy bardzo dużo uczestników, a to za sprawą starszego rodzeństwa, które miało wolne od zajęć szkolnych i przedszkolnych 🙂 Szczególnie miło było spotkać się z dziećmi, które w ubiegłych latach uczęszczały na nasze zajęcia. Tematem zajęć było bezpieczeństwo. Czytaliśmy opowiadanie „Maks nie rozmawia z obcymi”, ćwiczyliśmy przechodzenie przez jezdnie, a później każdy zrobił piękną zebrę.

Wnętrze biblioteki. Kolejne spotkanie ''Klubu Malucha''. Dzieci oglądają kolorową chustę przygotowaną na zajęcia.
Wnętrze biblioteki. Kolejne spotkanie ''Klubu Malucha''. Dzieci słuchają opowiadania"Maks nie rozmawia z obcymi", które czyta bibliotekarka Ola Cybulska.