Szkolenie bibliotekarzy

Za nami dwa bardzo intensywne dni pracy (06.09-07.09). Bardzo się cieszymy, że nareszcie mogliśmy się spotkać poza wirtualną przestrzenią! Od poniedziałku wraz z innymi bibliotekarzami z bibliotek publicznych w powiecie działdowskim, pod bacznym okiem naszej trenerki Anny Miodyńskiej, pracowaliśmy na rzecz powstania nowych strategii rozwoju . Każda z instytucji ustaliła swoje cele i działania jakie chce podjąć na przestrzeni kolejnych czterech lat, były one poprzedzone wcześniejszą kilkumiesięczną diagnozą lokalną. Przed nami jeszcze dużo spotkań i dużo pracy, trzymajcie za nas kciuki.

Przed biblioteką publiczną w Działdowie (front budynku z dużym napisem BIBLIOTEKA u góry)stoi grupa 28 osób dorosłych kobiet i mężczyzn. Są to bibliotekarki i bibliotekarze ze wszystkich publicznych bibliotek powiatu działdowskiego.
Wnętrze Mediateki, przy jednym długim stole po obydwu jego stronach siedzą bibliotekarki biorące udział w szkoleniu. Ok 15 dorosłych kobiet. Na stole stoją kubki z kawą i notesy do robienia notatek.
Wnętrze Mediateki, długi stół przy którym po obydwu stronach siedzą bibliotekarki i bibliotekarze wszystkich publicznych bibliotek w powiecie działdowskim (ok 28 osób). Na stole stoją kubki z kawą, notesiki i długopisy. Przed bibliotekarzami, obok dużego ekranu stoi Anna Miodyńska trenerka szkolenia.