Lekcja biblioteczna dla wychowanków OREW-u

Po długiej przerwie mieliśmy przyjemność znów gościć u siebie wychowanków OREW-u, którzy wzięli udział w lekcji bibliotecznej. Uczniowie najpierw zwiedzili całą bibliotekę poznając jej wszystkie działy i „zakamarki” po czym mieli okazję posłuchać Teatrzyku Kamishibai oraz zapoznali się z bogata ofertą naszej biblioteki.

Wnętrze Mediateki, na wprost za dużą drewnianą ramą , w której umieszczone są obrazki (tzw. teatrzyk Kamisihibai) siedzi bibliotekarka, dookoła niej na krzesłach siedzi grypa ok 15 osób (dzieci wraz z opiekunami), którzy przybyli do biblioteki na zajęcia.
Wnętrze Mediateki na plastikowych krzesłach ustawionych w półkole siedzi 8 dzieci (wychowanków OREW) i 3 wychowawczynie. Wszyscy uśmiechają się w stronę fotografa. Za grupą siedząca na krzesłach stoi bibliotekarka, która trzyma w dłoniach trójwymiarowy papierowy statek.
Bibliotekarka prezentuje przybyłej na zajęcia grupie dzieci książki, które po rozłożeniu dają efekt trówymiarowych obiektów. Na zdjęciu akurat widać duże drzewo, które trzyma w dłoni.

Comments are closed.