Spotkanie grupy InicJaTyWy

Wczoraj (tj. 09.12.2021 r.) w ramach spotkania grupy InicJaTyWy i regionalnej superwizji, gościliśmy u siebie grupę dyrektorek i dyrektorów z siedmiu bibliotek publicznych Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie im. Zofii Nałkowskiej Biblioteka Morzeszczyn Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu Gminna Biblioteka Publiczna w Bulkowie Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego Biblioteka Publiczna w Piasecznie Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego. Jest to grupa inicjatorek i inicjatorów, którzy od lat dzielą się swoim doświadczeniem z innymi osobami zarządzającymi instytucjami kultury. Cykliczne superwizje są regularnymi spotkaniami, które stanowią przestrzeń do wymiany wiedzy oraz wspólnego rozwiązywania problemów. Serdecznie dziękujemy za owocnie spędzony czas.

*Grupa InicJaTyWy działa w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

członkowie grupy InicJaTyWy
członkowie grupy InicJaTyWy przed kominkiem w wypożyczalni