„Zrozumieć Mazury. Rzecz w 50 odsłonach”

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wczoraj spotkanie z Panem Waldemarem Mierzwą oraz promocja Jego najnowszej książki „Zrozumieć Mazury. Rzecz w 50 odsłonach”. Autor, który znany jest już działdowskiej publiczności jest historykiem, regionalistą, publicystą, autorem i wydawcą mazurskim, działaczem społecznym i proekologicznym. Właścicielem Oficyny Wydawniczej „Retman”. Jego najnowsze dzieło „Zrozumieć Mazury” to zbiór 50 szkiców autora poświęconych Mazurom. Jest to książka dla tych, którzy Mazur nie znają albo chcieliby się o nich więcej dowiedzieć, ale także i tym, którzy o Mazurach dużo już wiedzą. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. To opowieść o tym czym były kiedyś Mazury, i czym są dzisiaj, kim byli kiedyś Mazurzy, i kim są dzisiaj. Po spotkaniu można było nabyć książkę z autografem autora. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki, mediateka. Na scenie pan Waldemar Mierzwa promuje swoją najnowszą książkę  „Zrozumieć Mazury''.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Na krzesełkach siedzą wszyscy zgromadzeni goście na promocję książki Waldemara Mierzwy „Zrozumieć Mazury''.
Wnętrze biblioteki, mediateka. W kolejce do autora książki ,,Zrozumieć Mazury'' stoją goście po wpis do własnego egzemplarza.