Tydzień Bibliotek

Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy. W ramach tego tygodnia odbywającego się w dniach 8-15.05.22 r.,pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu” w naszej bibliotece zorganizowaliśmy spotkanie autorskie z naszą lokalną pisarką Elżbietą Zakrzewską autorką książek: Moja młyńska, Obrazki działdowskie, Wieczór w hotelu polskim, Zagadka sprzed lat, Maseczki szyte na miarę. Autorka przybliżyła uczestnikom spotkania kulisy powstawania swoich powieści, w których przedstawila historię naszego miasta. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół w Malinowie. Wszystkim uczestnikom spotkania bardzo dziękujemy za obecność.

potkanie autorskie z naszą lokalną pisarką Elżbietą Zakrzewską, autorka i publiczność siedzą razem w fotelach na antresoli