Teatr przy stoliku – BLISKO

Kolejne wielkie wydarzenie w naszej bibliotece! Tym razem „Teatr przy stoliku”. Miro Gavran i sztuka „MĄŻ MOJEJ ŻONY” czytana przez: Cezarego Ilczyna i Mariana Czarkowskiego. Przewrotna, komedia jednego z najpopularniejszych współczesnych dramaturgów chorwackich. Bohaterowie Edmund i Zeflik mieszkają w dwóch różnych miastach, nie znają się i nigdy nawet o sobie nie słyszeli. Każdy z nich ma żonę, bardzo często nieobecną w domu, kobieta bowiem pracuje jako konduktorka na kolei. Niespodziewanie, po kilku latach rodzinnej sielanki, jeden z nich poznaje tajemnicę swojej Helenki – jej drugie życie . Postanawia zatem spotkać się z tym drugim… Wysłuchanie sztuki było możliwe dzięki projektowi „Biblioteka na Twoją miarę”, który jest finansowany z Narodowego Centrum Kultury w ramach Kierunku interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność przed nami kolejne wydarzenia o których będziemy informowali na fb stronie internetowej i poprzez plakaty.

NPRCz 2.0

Narodowe Centrum Kultury

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Cezary Ilczyna i Marian Czarkowski siedzą na krzesłach przy stoliku, obok stoi Elżbieta Lenkiewicz i zapowiada aktorów