Makrama – Wakacyjna Biblioteka

W poniedziałek 4 lipca w ramach projektu „ Wakacyjna Biblioteka” odbyły się warsztaty makramy. Niesamowita Pani Dorota Sploty Doroty Makrama pokazała dzieciom jak krok po kroku zrobić makramowego zajączka. Każdy oczywiście mógł po zajęciach zabrać swoje małe dzieło do domu. Z Panią Dorotą będzie okazja spotkać się jeszcze w sierpniu, więc wypatrujcie zapisów!Po każdych warsztatach będziemy losować gadżety projektu – wakacyjne plecaki. Projekt „Wakacyjna Biblioteka” dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

uczestnicy warsztatów z makramy na grupowym zdjęciu wraz panią prowadzącą warsztaty, dzieci trzymają w reku swoje wykonane prace
uczestnicy warsztatów z makramy na przy stole wraz panią prowadzącą warsztaty wynkonują ze sznurka zająca
troje dzieci przy stoliku wykonuje makramę
dwoje dzieci przy stoliku wykonuje makramę