Klub Młodego Programisty

Za nami pierwszy tydzień naszych wakacyjnych bezpłatnych warsztatów w ramach Klubu Młodego Programisty! Pod okiem trenera Karol Zieliński młodzież z klas 6-8 poznawała tajniki programowania, robotyki i nowych technologii. Zajęcia odbywały się w naszej bibliotece codziennie od poniedziałku do piątku. W godz. od 10.00 do 14.30 Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w zajęciach!
Dodatkowo dnia 14.07 po południu w ramach KMP odbyły się również warsztaty z programowania dla młodzieży, która przybyła do Polski z Turcji, Włoch i Portugali w ramach projektu Erasmus+.
Rodzicu, jeśli chciałbyś zapisać swoje dziecko na takie warsztaty, przypominamy, że możesz to zrobić poprzez wypełnienie formularza na stonie: www.klubmlodegoprogramisty.pl
Od 25 lipca do 29 lipca będą się odbywały warsztaty dla uczniów klas 4-5, natomiast od 8 do 12 sierpnia dla uczniów klas 1-3. Ponadto w czasie roku szkolnego będą obywały się również takie warsztaty.
Klub Młodego Programisty jest jednym z 16 punktów utworzonych na terenie całego kraju – po jednym w każdym województwie. Uruchomiono go z inicjatywy Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog, które działa w partnerstwie z Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym (NASK) oraz Centrum Nauki Kopernik (CNK)

wnętrze mediateki, trener i uczestnicy warsztatów siedzą na kolorowych pufach, obok na stolikach  leżą laptopy, z prawej strony stoi baner Klub Młodego Programisty
antresola biblioteki, trener i uczestnicy warsztatów siedzą przy stolikach  z na których leżą laptopy, w tle baner Klub Młodego Programisty, na ścianie wyświetlany jest obraz z rzutnika
uczestnicy warsztatów siedzą na krzesłach w Mediatece podczas spotkania organizacyjnego