Klub Młodego Programisty

Kochani za nami ostatnie wakacyjne spotkania Klubu Młodego Programisty w bibliotece. Od dnia 8.08 do 12.08, codziennie od godz. 10:00 do 13:00 najmłodsza grupa, czyli uczniowie klas I-III szkolili swoje cyfrowe umiejętności pod czujnym okiem trenera Karol Zieliński. Był to bardzo pracowity dla nich tydzień. Grupa pracowała na najnowszych sprzętach: laptopach, tabletach matach do kodowania, robotach Dash, Photon etc. Dzieci doskonaliły swoje cyfrowe umiejętności i poszerzały je o nowe umiejętności. Chociaż było to ostatnie spotkanie z Klubem Młodego Programisty w okresie wakacyjnym to nie ostatnie w naszej bibliotece. Już niebawem zaprosimy Was na regularne zajęcia, które odbywać będą się cyklicznie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie podczas roku szkolnego 2022/2023. Obserwujcie nas bo startujemy już niebawem!

Klub Młodego Programisty

Cyfryzacja KPRM